ART / Lithographs / Litograph in colors 14632172
nr 1463 2172
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signed, litograph in colors, outer dimensions including frame: 83x64cm,
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 83x64cm
1500
SEK 1600
Monday April 25 2022
at 20:10:04
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.500 kr
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann